Vampire stories - Stmívání » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Miluji tě, ale musím tě zničit! - La Push

Miluji tě, ale musím tě zničit! - La PushA slavíme první kulatiny, jelikož desátá kapitola je již na světě! Prve si oddechneme od upírů a vrátíme se k rodinnému dramatu. Procházka po pláži se totiž nečekaně vyvine v něco závažnějšího, byť pravou podstatu problému dosud lze jen odhadovat. A pak samozřejmě... vývoj "vztahu" či aktuálně spíše "tolerance" Belly a Edwarda.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Setkání

Miluji tě, ale musím tě zničit! - SetkáníJe libo Twilight naruby? Aneb na světě je již devátá kapitola! A název mluví tuším za vše... Cullenovi přicházejí na scénu v plné parádě... a Bella nemůže věřit svým očím. Jsou to upíři? Nejsou? Právě na tuto otázku se snaží najít mladá lovkyně odpověď... a svět přestává být jednoduše černobílý.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Škola

Miluji tě, ale musím tě zničit! - ŠkolaKapitola osmá... a úžasné probuzení hned na začátek! Aneb Bella a její první školní den. Stačí jen vyhrožovat bratrovi smrtí, vrčet na spolužáky a udržet si ironickou notu, takže vlastně typická studentka typické maloměstské školy... nebo ne?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Forks

Miluji tě, ale musím tě zničit! - ForksJiž sedmá kapitola... a my se konečně dostáváme do našeho dobře známého městečka. A Bellu čeká příjemné i nepříjemné překvapení, které si pro ní její bratříček vymyslil za účelem dostat jí trochu i do společnosti lidí, pryč od upírů, se kterými si tak ráda hraje. Ovšem všichni jistě tušíme, že hraček bude ještě dostatek... ovšem o tom až příště.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Led

Miluji tě, ale musím tě zničit! - LedKapitola šestá a opět se nám do toho alespoň okrajově míchá někdo z původní ságy. Ovšem nikdo důležitý a nikdo s dlouhou životností. První setkání s původními postavami jste možná už odhadli na Hřbitově, a to bylo daleko důležitější. Tentokráte však poznáte blíže tuto novou Bellu, jež své jmenovkyni z původního příběhu není vůbec charakterově podobná. A možná, možná jí za to rádi mít nebudete... tudíž můžu tuto kapitolu shrnout jako Srdce z ledu.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Cesta

Miluji tě, ale musím tě zničit! - CestaPátá kapitola... Bella začíná žít život lovkyně upírů, a zároveň společně zjišťují, jaký na ně bude mít dopad vliv nových schopností. Jako třeba toho, že si v podstatě vzájemně celou dobu, co jsou ve svých druhých podobách, čtou myšlenky, či se jimi alespoň ovlivňují. Navíc Bella zjišťuje více sama o sobě a své zvláštnosti vůči bratrovi. A vyrážíme do světa!

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Nové

Miluji tě, ale musím tě zničit! - NovéPo dlouhé době, avšak přesto je zde již čtvrtá kapitola příběhu sourozenců lovců upírů Belly a Thomase. A tentokráte jsme se posunuli o kus dál a Bella konečně slaví své patnácté narozeniny, na které se od těch Thomasových tolik těšila! Jak se jí bude líbit v nové kůži - či spíše kožichu - to se dočtete právě v této kapitole...

Ochránkyně 3. Kapitola

Ochránkyně 3. KapitolaLehce jsem se dotkla jedné květiny, která začala uvadat. Slunce mě oslabovalo a bralo mi energii. Tedy alespoň v tom snu. Vstala jsem a ukryla se ve stínu mohutných stromů, které museli růst pěknou řádku let. Musím se stát upírem, abych mohla žít?

Ochránkyně 2. Kapitola

Ochránkyně 2. KapitolaTakže uděláme menší obchod. Já tě nechám žít jako jednu z nás a ty uděláš to, pro co jsme tě sem vzali. Vyděšeně jsem mu pohlédla do očí. Jo, jo, je to tak přiostřuje se to. :D P.S. Tablet ještě pořád nedostal rozum. :(

Ochránkyně 1. Kapitola

Ochránkyně 1. KapitolaBella má za úkol chránit Edwarda, ale než ho vůbec bude moci chránit, bude si muset projít něčím těžkým. Povídka bude krátká jen pár kapitol, pardon za kvalitu a chyby, ale tablet má hold svoji hlavu. :D

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Online