Vampire stories - Stmívání » Na pokračování

Ktoré sťažovanie sa vám páčilo?

Papírek (3) Davy (1) Spoilery (1) Budík (0) Tupci (2) Nákupy (5) Drobky (9)

Celkem hlasů: 21

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 9. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 9. kapitolaEsmé na ni starostlivě pohlédla, a pak se podívala na mě. Usmála se na mě, přešel jsem k Petře a přitom jsem Esmé objal kolem pasu a políbil jsem ji. Polibek mi oplatila, ale pak se odtáhla a zasmála se. „Nesmíme ji vzbudit,“ zašeptala a starostlivě na ni pohlédla, protože Petra zrovna ze spaní zakňourala. „Nevzbudíme ji, neboj se,“ usmál jsem se, ale starostlivě jsem na ni pohlédl.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitolaPodíváme se za vlkodlaky, a jak Seth snáší posměšky své sestry. Dále nahlédneme do Rileyho myšlenek a pocitů. Riley bude chtít za Petrou, jenže Carlisle ho za ní nepustí. Proč? Dále uvidíme, jak Edward vnímá Petru.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 7. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 7. kapitola V této kapitole se Petra zastane Setha a dojde k názoru, že všichni Cullenovi jsou předpojatí vůči vlkodlakům. Petra se konečně dozvídá, co jí Carlisle tajil.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 6. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 6. kapitolaPetra potká Rileyho i Setha. Musím vás upozornit, že Riley je pořád stejný. Petře půjde na zlom okamžiku o život... A zachraní ji dobře známý pískově zbarvený vlk. Seth je překvapený a zavede Petru zpět ke Cullenovým. Carlisleovi dochází trpělivost.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 5. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 5. kapitolaU Cullenových se strhne prudká hádka, kterou Petru vzbudí. Snaží se zjistit o čem se hádají a bojí se prozrazení. Carlisle ji nakonec odhalí a pak se Petra ještě s ním pohádá. Dozví se pravdu?

Pravá láska má navrch - 12. kapitola

Pravá láska má navrch - 12. kapitolaPoslední kapitola.

Pravá láska má navrch - 11. kapitola

Pravá láska má navrch - 11. kapitolaPředposlední kapitola.

Pravá láska má navrch - 10. kapitola

Pravá láska má navrch - 10. kapitolaA máme tady další pokračování.

Pravá láska má navrch - 9. kapitola

Pravá láska má navrch - 9. kapitolaPles?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Hřbitov

Miluji tě, ale musím tě zničit! - HřbitovKapitola třetí... A první setkání našich mladých lovců s upírem, které bude mít zajímavé následky.

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Dragon´s Story

Online