Vampire stories - Stmívání » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Pravá láska má navrch - 8. kapitola

Pravá láska má navrch - 8. kapitolaO další měsíc.

Pravá láska má navrch - 7. kapitola

Pravá láska má navrch - 7. kapitolaUběhl měsíc.

Pravá láska má navrch - 6. kapitola

Pravá láska má navrch - 6. kapitolaProč?

Propojené: Začátek příběhu - 1. kapitola

Propojené: Začátek příběhu - 1. kapitolaVeronixika je na první pohled obyčejná náctiletá dívka, ovšem první pohled může klamat a tak tomu je i právě v tomto případě. Je totiž napůl čarodějkou a napůl upírkou. Její lidské jméno je Veronica Fiewote a sama se umí měnit z čarodějky na upírku a naopak. Jako čarodějka ovládá vodu a oheň, ač je pro čarodějky netypické – vlastně dosud nemožné – mít dva živly. Jejím největším nepřítelem je však ona sama. Proto se dostává často do spárů smrti, odkud ji většinou zachrání její upíří otec. Její matka totiž není již mezi živými, zabila ji totiž jiná čarodějka. Veroničin otec ji chtěl už několikrát proměnit, ale ona se bojí, že ztratí své schopnosti a také samozřejmě přátele ze školy. I tak však nesmí ven z domu jako čarodějka, protože ji to zakázal otec, který se bojí, aby jí neublížil nějaký jiný upír.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Deník

Miluji tě, ale musím tě zničit! - DeníkDruhá kapitola... Bella s Thomasem musí prozkoumat věci rodičů, aby zjistili více o svém původu. Informace, které však najdou v matčině deníku jsou pro ně více než jen šokující a před našimi sourozenci se otevírá úplně nový svět.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 4. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 4. kapitolaJak Cullenovi zareagují, když o nich Petra už dávno ví? Jedna věc je jistá, Emmetta nikdy humor neopouští.

Pravá láska má navrch - 5. kapitola

Pravá láska má navrch - 5. kapitolaCopak se dál děje?

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 3. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 3. kapitolaPetra se seznámí se zbytkem Cullenových a s Bellou. Dozvíme se, zda je tady Bella člověk, nebo jestli je z ní nádherná upírka. Edward čte Petře myšlenky. Kolikrát ještě uslyší v jejích myšlenkách jeho "oblíbenou" přezdívku? :D Přežije Edward v přítomnosti Petry?! :D Petra se s Alicí a Bellou dívají na film, který vybral Emmett. Petra konečně pozná Carlislea osobně. :D

Pravá láska má navrch - 4. kapitola

Pravá láska má navrch - 4. kapitolaPo týdnu.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 2. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 2. kapitolaDruhá kapitola mé tři roky staré povídky. :) Cesta do Forks, během které Petra přemýšlí. Seznámení s části rodiny. Něco se zvrtne. Petra je nesvá. Emmett se dobře baví na adresu Petry. Jak Edward zareaguje na svoji přezdívku? Příjemné čtení přeji! :)

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Twilight_wall-d4njuob.png

Online