Vampire stories - Stmívání » Jednodílné

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Remember forever

Remember foreverMé první dílo na těchto stránkách, věnované Twilight FF. Snad se bude líbit :). *** Jacob je arogantní, namyšlený blb. Sukničkář, který se snaží neohrabaně sbalit Bellu, což se mu nakonec povede a po maturitním večírku se spolu vyspí. Jak budou pokračovat dál jejich osudy? Co všechno si budou muset přetrpět? Příjemné čtení, *A.99*

Heart of gold

Heart of goldSice jsou Vánoce ještě daleko, ale tak snad si mou povídku užijete i tak. :)

Jednoho večera, v předvánoční čas, Rose do někoho vrazí. Zjistí, že je to bezdomovec, ale ačkoli by se měla štítit, sblíží se s ním. Sblíží se s ním časem až natolik, že s ní dokonce stráví Štědrý večer. Ale každý máme svoje záhadné tajemství... Jaké je to Emmettovo?

Příjemné čtení,

*A.99*

Kuolema Tekee Taiteilijan

Kuolema Tekee TaiteilijanV překladu znamená smrt si nás vybírá. Tohle je z mé starší tvorby na twilight. Psala jsem to, když mi bylo 15 tak některé chybičky mi omluvte. :) Naše řady by prořídly, jejich taky na tohle myslela Bella před Volturiovýma. Volturiovi se nezastavili a došlo na boj. Řady Cullenových prořídly stejně jako prořídly řady Volturiových. Cullenovi se po dvanácti letech vrací do Forks, kde to všechno začalo. Hezké čtení přeje PetraCullen. :)

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

upe

Online