Vampire stories - The Vampire Diares » Na pokračování

Ktoré sťažovanie sa vám páčilo?

Papírek (3) Davy (1) Spoilery (1) Budík (0) Tupci (2) Nákupy (5) Drobky (9)

Celkem hlasů: 21

Katherine 1. část

Katherine 1. částElena je člověk, Jenna žije a je člověk... Jeremy neexistuje a Bonnie, s ní je to trochu složitější. Caroline má pokaždé nacvičenou řeč, ať se to týká čehokoliv... A Salvatoři byli do příběhu zapleteni už dávno předtím. Nebo alespoň ten jeden.

The Crow - 4. část

The Crow - 4. část„Jasně, už jdu psát mamce vzkaz se slovy: Milá maminko, jdu bydlet k jednomu klukovi, který mě ochrání před jeho bratrem - upírem, mimochodem sám je upír. XOXO Elena," nadiktovala jsem skeptický vzkaz.

The Crow - 3. část

The Crow - 3. částNěkdo zazvonil, zvedla jsem se z postele. A zamířila dolů po schodech, už jsem šahala po klice, když se přede mě postavil Damon. Díval se na mne pronikavým vážným pohledem. Ukázal si přitom ucho, což znamenalo, že nás dotyčný může venku slyšet. Znovu „ten někdo" zazvonil.

Síla pomsty - 1. kapitola

Síla pomsty - 1. kapitolaV rukou jsem pořád pevně svírala kůl a nenápadně jsem mu ho zabodla do zad, upír se začal na zemi svíjet v bolestech a já se postavila, vytrhla ten špičatý kus dřeva, přikrčila se, kůl jsem zabodla do srdce, které teď už přestalo bít. Pět vteřin jsem sledovala, jak dotyčná oběť umírá.

Síla Pomsty - Prolog

Síla Pomsty - PrologKirsten Brown touží po jediném. Po pomstě. Její rodinu zabil upír a ona se chce pomstít. Když ho konečně najde, nečekaně, tak se na scéně objeví i jeho bratr, který je taky upír. Když pozná oba bratry, zvrtne se to...

The Crow - 2. část

The Crow - 2. částJak probíhá Elenino a Damonovo setkání? Menší zápis do deníčku a začátek další schůzky... Hezké počtení, TerryS :)

The Crow - 1. část

The Crow - 1. částEleniny rodiče nezemřeli. Elena žije společně s bratrem, mámou a tátou. V noci před jejími narozeniny se něco stane. Nikdy nepotkala Stefana, ale to nic nemění na tom že potká Damona. Doufám, že se bude tato povídka bude líbit.

Lost in Mystic falls - 9. část

Lost in Mystic falls - 9. částHolkám se stane menší nehoda v podobě Jeremyho.

Perfect devil: 3. část

Perfect devil: 3. částA máme tady poslední část této jednorázovky. :)

Lost in Mystic falls - 8. část

Lost in Mystic falls - 8. částDostaneme se z toho, pozvracíme jednu lavičku v parku a chodník, vysvětlujeme co se stalo... No prostě složitý den. Jedno malé zjištění, které pro tuhle povídku zatím nemá žádný význam, ale to vážně jenom zatím.

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

upe

Online