Vampire stories - The Vampire Diares » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Perfect devil: 2. část

Perfect devil: 2. částLačně sledoval můj obnažený krk. Viděla jsem tu proměnu. Jeho oči se změnily, znovu, tak jako před tím. Jeho špičáky se prodloužily a on se hladově zakousl do mé tepny. Cítila jsem, jak pramínek rudé krve stéká po mém krku. Jak si probojoval cestičku, aby mi mohl stéct do výstřihu. Damon zřejmě nechtěl, aby přišla ledva kapička na zmar, a proto mi jazykem začal bloudit po krku, aby mi krev smyl. Pokračoval níž, zastavil se až u mého výstřihu.

Perfect devil: 1. část

Perfect devil: 1. částElena začíná chodit na vysokou školu, je odříznutá od svého bratra a tety. S ní sdílejí pokoj na koleji dvě její nejlepší kamarádky. Co se stane až narazí na neznámého a šarmantního Damona?

Karla I. - Nic není náhoda - 6

Karla I. - Nic není náhoda - 6Mystic začíná pomalu vydávat svá tajemství, které by raději Karla nevěděla, ale tenhle vlak už zastavit nejde. Tudíž naše Karla hledá oporu ve Stefanovi, i když ji její vnitřní já před ním varuje. Nebude to pro ni mít nedozírné následky?

Karla I. - Nic není náhoda - 5

Karla I. - Nic není náhoda - 5Mladší bratr Salvatore je zpět ve městě a Karla se i přes počáteční sympatie k rozumnějšímu z bratrů, chce o něm něco zjistit a jediné místo, kde si přeje nalézt odpověď je hřbitov, ale najde tam toho, koho si přeje tam potkat?Jenže bude se jí líbit, co tam zjistí? A co Melly, vydrží u babiččina vyprávění nadále?

Lost in Mystic falls - 7. část

Lost in Mystic falls - 7. částCo se děje když se Shadow zase objeví v Mystic falls? Můžete se těšit na první (ne)hezké setkání s Damonem Salvatorem. Kdo se objeví v MF se Shadow?

Karla I. - Nic není náhoda - 4

Karla I. - Nic není náhoda - 4Karla začíná tušit, že se v Mystic Falls něco děje, co jde mimo ni, něco co před ní ostatní úpěnlivě chrání a nevědomky ji kvůli tomu odstrkují, což se naší Češce moc nelíbí, ale jen do té doby, než se na scéně objeví druhý Salvatore, který není zas tak sám sebou a v jeho přítomnosti má Karla podivný pocit. Může to spolu nějak souviset?

Karla I. - Nic není náhoda - 3

Karla I. - Nic není náhoda - 3I když to zatím Karla netuší, hodí se do Mystic Falls víc, než kamkoliv jinam. Jednu svoji neřest používá v odhánění lidí, ale Matt jí natolik přirostl k srdci, že má strach, jak zareaguje až mu to… jestli mu to řekne.
Právě na hřbitově potkává Karla svůj osud, který začne pomalu rozehrávat hru s ní v hlavní roli.

Karla I. - Nic není náhoda - 2

Karla I. - Nic není náhoda - 2Druhá konfrontace s Damonem Salvatore během dvou dní je nic v porovnání se zvláštními věcmi, kterých je Karla v malém Mystic Falls svědkem, ale prozatím je nepoznamenaná místní pravdou, takže to pouze považuje za následek pásmové nemoci a nedostatku odpočinku. Přesto v ní začínají hlodat pochybnosti o bezchybnosti místní komunity.
Vydrží Melly u vyprávění své babičky i nadále?
Mis, Dark, to je pro vás, holky!

Lost in Mystic falls - 6. část

Lost in Mystic falls - 6. částOpravdu to nechápu. Tohle se mi musí zdát. Usnula jsem. „Ikdyž bych teď chtěla vysvětlení, pro to co se tady děje, tak bys měla odpočívat," odvětila. „Jasně," rozhodila jsem rukama a chtěla vstát.

Karla I. - Nic není náhoda - 1

Karla I. - Nic není náhoda - 1Karla byla ve všem, co udělala, spokojená, jen do doby, dokud se nesetkala s jistým Mattem Donovanem, který během svého letního dobrodružství zabloudil i do Prahy, kde Karla trávila dva volné týdny z práce. Slovo dalo slovo a Karla se rozhodla, že nastal čas rozšířit své obzory a oprášit školní angličtinu. Domluvila si místo v americké pobočce jejího zaměstnavatele z Čech. Avšak v Mystic Falls na Karlu čeká nemilé překvapení, které ji stáhne do kolotoče krve a lží, spojené s tajemstvím místních upírů. Dokáže to jako člověk ustát, hlavně když hlavní roli v tom všem má Silas a Původní upíři?
Vyslechněte si příběh z úst zestárlé Karly, která vypráví své vnučce o životě mezi nadpřirozenými bytostmi. Otázka je, jestli jí vnučka uvěří.

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Dragon´s Story

Online