Vampire stories - The Vampire Diares » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Lost in Mystic falls - 5. část

Lost in Mystic falls - 5. částZjištění, že je vaše sestra vlastně plně živá, normálně si s vámi píše přes facebook a vy ji vidíte jen jako polovičně mrtvou a s nulovou šancí na přežití, není pro vás vůbec ideální. Kapitola je psaná z pohledu Shadow, takže se dočkáte jen zpráv, ne toho jak moc se Teresa zbláznila.

Lost in Mystic falls - 4. část

Lost in Mystic falls - 4. částDerek toho tají docela dost. V této části se dozvíte, co bratr sester provedl a co plánuje.

Lost in Mystic falls - 3. část

Lost in Mystic falls - 3. částPodíváme se za Teresou, co se děje Shadow?

Lost in Mystic falls - 2. část

Lost in Mystic falls - 2. část Ví o Shadow ještě někdo jiný než Elena?

Lost in Mystic falls - 1. část

Lost in Mystic falls - 1. částTeresa a Shadow. A jejich bratr, který něco kuje. Holky se tam dostanou dřív než on. Do Mystic falls. Co se stane, když se tam objeví všichni tři?

Happiness or Hell 4. kapitola - Zpátky v Mystic falls

Happiness or Hell 4. kapitola - Zpátky v Mystic fallsByla by jsi hloupá, kdyby tě nenapadlo, že nechávat mě odejít samotnou je špatný nápad. A nebylo to na konec světa! To musela přijít zrovna ona?

Happiness or Hell 3. kapitola - "Nová" holka

Happiness or Hell 3. kapitola - Nová holkaCorinne se probudí a koho nevidí - další holku co unesli. Jenže ona tam už je delší dobu. Ale to není až tak moc důležité - Corinne dělá co nemá - přihlašuje se do školy.

Happiness or Hell 2. kapitola - Wi-fi!

Happiness or Hell 2. kapitola - Wi-fi!Naše Corinne se zajímá o Wi-fi. A taky, co se zajímavě-špatného dozví Corinne, když je v jedné místnosti s Damonem? Nic horšího už snad nemůže slyšet! Corinne a Elena se setkají, jak tohle může dopadnout?

Happiness or Hell 1. kapitola - Únos?

Happiness or Hell 1. kapitola - Únos?Začínáme první kapitolou, která nese název takový, že k tomu nemusím už nic říkat. Že? Snad jen - Únos ve spánku. Pěkné bezúnosové čtení, přeje Am.

Dreams see to - 9. kapitola

Dreams see to - 9. kapitolaTak co vlastně? Máme v povídce další upírku, nebo si Andrea jen myslela, že je upír?

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

upe

Online