Vampire stories - The Vampire Diares » Na pokračování » Katherine 3. část

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Katherine 3. částJak zareaguje Elena na to, že se rozešli a ona o tom neví?

- pohled Eleny -

Když jsem přišla domů, šla jsem rovnou do svého pokoje. Když jsem tam vešla, tak jsem něco ucítila... Jako by mi někdo dýchal zezadu za krk. Bylo mi z toho divně a pak to zmizelo... Tak jsem se rychle otočila ale nikdo tam nebyl. Myslela jsem si že to byl Damon, ale asi to nebyl nikdo... Zavřela jsem za sebou dveře.

Další den ve škole

Pohledem jsem vyhledávala Damona, ale on nikde... Tak jsem si řekla že třeba Caroline bude vědět kde může být. Když jsem ji našla, chytla jsem jí za zápěstí, protože mi chtěla utéct.

„Caroline, neviděla jsi dneska Damona?" zeptala jsem se.

A v tu chvíli jsem ho zahlédla, mířil k nám. Nechápu proč, co se stalo, ale vážně jsem v jeho očích zahlédla bolest? Když k nám došel, tak se na mě ani nepodíval a ignoroval mne.

„Tady je," usmála se Car a políbila ho.

Damon jí polibek oplatil a mě zabolelo u srdce... Nechápu co se to děje, tohle je nějaký špatný sen!

„Damone?" oslovila jsem ho.

„Eleno, ty jsi tu taky?" řekl hraně udiveně.

„Ano jsem tady, neříkej, že jsi o tom nevěděl!" odsekla jsem mu. „Damone, co se to tady děje?"

„Rozešla jsi se s ním, hlavně neříkej že ne. Je to totiž jasný náznak toho, že žárlíš. A žárlivá přítelkyně nikdy není fajn. A nechápu, proč se se mnou po tom včerejšku ještě bavíš, já myslela že tím naše kamarádství skončilo," odpověděla mi za Damona.

Byla to jiná odpověď, čekala jsem úplně jinou, no tahle mě dostala do kolen. Po tváři mi stekla jedna slza, hlavně to ne! Nesmím brečet ve škole, pomyslela jsem si.

Damon jen kývnul na souhlas s Caroline... Dobře tak Caroline je odteď můj nepřítel.

Odešla jsem z toho místa a šla rovnou do třídy, nechápala jsem o co jde. Takhle se Damon nikdy nechoval, a Caroline by ho už nikdy nepolíbila, možná že by... že by ji ovládnul. Ale stejně nechápu jak můžou říct, že jsem se s ním rozešla.

Byla hodina a já se rozbulela...

- pohled Katherine -

„...je to totiž jasný náznak toho, že žárlíš. A žárlivá přítelkyně nikdy není fajn. A nechápu, proč se se mnou po tom včerejšku ještě bavíš, já myslela že tím naše kamarádství skončilo."

To už jsem nevydržela a vyprskla smíchy. Tohle bylo k neuvěření... Damon a Caroline opět spolu, Elena žárlivá přítelkyně, která se s ním vlastně rozešla... Nejhorší pro Elenu musí být, že vidí Damona se svou nejlepší kamarádkou... Popravdě, i já si myslela, že tohle by jí on neudělal. Proboha, vždyť je to její kamarádka! Ale přesto jsem se pořád smála.

„Co je tady k smíchu?" objevil se přede mnou Matt.

„Nic... Co potřebuješ?" snažila jsem se to zamluvit.

„Potřebuju abys mi s něčím pomohla... Damon se změnil, dneska ráno přede mnou normálně políbil Caroline. Ona jeho taky, já myslel že jste ty a Damon, já a Caroline."

„Ne, do toho mi nemluv. Nepomůžu ti s Damonem, chci nový život s čistým štítem. Žádný Salvatore, žádná Caroline! Začínám odznova," řekla jsem se sebevědomým úsměvem.

„Jasně, to chápu. Ale stejně mi to přijde divný," zamumlal, zamračil se a odešel.

„Kdybys věděl..." zašeptala jsem, když odešel.

Znovu jsem obrátila pozornost na Damona a Caroline s Elenou, ti dva tam pořád postávali ale Elena nikde. Už to asi nevydržela...

Diskuse pro článek Katherine 3. část:

26.08.2015 [21:42]

MicheleGautrTak ted to začíná být zajímavé a pěkně zamotané!Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile01.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile04.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile10.gif./] [.smile11.gif./] [.smile12.gif./] [.smile13.gif./] [.smile14.gif./] [.smile15.gif./] [.smile16.gif./] [.smile17.gif./] [.smile18.gif./] [.smile19.gif./] [.smile20.gif./] [.smile21.gif./] [.smile22.gif./] [.smile24.gif./] [.smile25.gif./] [.smile26.gif./] [.smile27.gif./] [.smile28.gif./] [.smile29.gif./] [.smile30.gif./] [.smile31.gif./] [.smile32.gif./] [.smile33.gif./] [.smile34.gif./] [.smile35.gif./] [.smile37.gif./] [.smile38.gif./] [.smile39.gif./] [.smile40.gif./] [.smile41.gif./] [.smile44.gif./] [.smile45.gif./] [.smile46.gif./] [.smile47.gif./] [.smile48.gif./] [.smile49.gif./] [.smile50.gif./] [.smile51.gif./] [.smile52.gif./] [.smile53.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

upe

Online