Vampire stories - The Vampire Diares » Jednodílné

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Hrobka

HrobkaCo by se stalo, kdyby Katherine zavřeli podle plánu do hrobky? Neutekla by. Po nějakém čase by byla zachráněna Damonem a potkala svojí dvojnici. Přizná, že vždy milovala Stefana, nebo nic neprozradí a znovu začne hrát svou hru?

Neviditelné zlo

Neviditelné zloJe to další má jednodílná povídka na téma TVD. Tahle povídka mě napadla, o letních prázdninách, když jsem si šla odpoledne zdřímnout a zdál se mi tenhle sen. V této povídce je moje postava. :) Petra se vrátí z procházky, jde si zdřímnout a najednou se probudí v New Orleans, kde ji Klaus unesl, protože mu je nebezpečná. Petra se bojí, ale s původním se nepárá. S Klausem je i Bonnie. Pomůže Petře, nebo je loajální Klausovi? Zachrání ji někdo nakonec, nebo se Klausovi podaří psychicky ji zlomit?! Opravdu to byl jenom sen? Hezké čtení přeje PetraCullen.

First kiss with him

First kiss with himPrvní pusa Eleny s Elijahem, která se vydavá za Katherine, aby se setkala s "panem neznámým". Elena vypnula svoji lidskost. Když ji Elijah políbí, opravdu ani v danou chvílí nic necítí? :) To si budete muset přečíst. :) Snad se zalíbí. :) PetraCullen

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

chůva 100

Online