Vampire stories - Povidky » Na pokračování » The Black Rose: 16. kapitola

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

The Black Rose: 16. kapitola„Co? Chceš mě tím propíchnout? Ale no tak, Victorie, to bys mi neudělala," zasmál jsem se a ještě víc k sobě přimknul Kate. A líbl ji na čelo. Držela, neškubla sebou, zřejmě už ví, že to nemá cenu. Nad tím jsem se pousmál. Jak já si všechny ženy dokážu pěkně obtočit kolem svého prstu. Všechny, i ty, které jsou zatvrzelé, pravda, Kate z nich byla zatvrzelá nejvíc.

Pohled Dylena

„Tak sis mne našel," vyslovila s opovržením a smíchem. Kate vedle mě stála, tedy spíš se o mne opírala. Celou svojí vahou, upřímně, byla jako pírko.

„Pusť mě, už sis ji našel, tak mě pušť," škemrala.

„Měla by sis zapamatovat, že lžu," odsekl jsem, ale nepodíval se na ni. Díval jsem se před sebe, na to blonďaté stvoření. Tolik let, a teď tady stojí přede mnou, jako by to bylo včera.

„Co je, Dylene? Ztratil jsi řeč? Pusť ji, to je jenom mezi námi," přecedila skrz zaťaté zuby. Zavrtěl jsem hlavou.

„Neřekl bych. Víš, Kate mi za těch pár dní celkem přirostla k mému... srdci, jestli to tak můžu nazvat," zasmál jsem se a společně s Kate jsem udělal pár kroků dopředu.

„Nemáš srdce, a pokud ano, tak buď mrtvé, nebo kamenné," nesouhlasila se mnou a stále v ruce drtila dřevěný kůl, na který jsem poukázal.

„Co? Chceš mě tím propíchnout? Ale no tak, Victorie, to bys mi neudělala," zasmál jsem se a ještě víc k sobě přimknul Kate. A líbl ji na čelo. Držela, neškubla sebou, zřejmě už ví, že to nemá cenu. Nad tím jsem se pousmál. Jak já si všechny ženy dokážu pěkně obtočit kolem svého prstu. Všechny, i ty, které jsou zatvrzelé, pravda, Kate z nich byla zatvrzelá nejvíc.

„Nechej ji jít, ona s tím nemá nic společného. Je to jen mezi tebou a mnou, ikdyž by zasloužila smrt," řekla vážně. Nebral jsem na její slova žádný zřetel. Místo toho jsem si zajel rukou do zadní kapsy a hledal přívěsek. Povedlo se. Hodil jsem ho k jejím nohám.

„To už nepotřebuje," objasnil jsem. Victorie, která se zatím držela zpátky, přišla blíž, přicházela.

„Měla by sis vytrhnout srdce sama, Kate. Vyměňovala sis s ním krev? Víš, co to znamená? Pokud to na tobě další Lilith poznají, jako že ano, jelikož některé kousance jsou dosti nápadné a já hodně ráda mluvím, žádná nebude mít slitování," krutě se usmála.

„Jen tak pro informaci, nenutil jsem ji k tomu, aby pila mou krev," zasmál jsem se. Na Victorii jsem uviděl veliké pohoršení, Kate ani nedutala, málem se za mne schovala. Musela si připadat, jako malé dítě, o kterém právě rodiče mluví - a to ne v dobrém. I když já vlastně ano.

Pustil jsem Kate, Victorie nečekala takovou akci, a proto se nestihla bránit. Vyškubl jsem jí kolík a chytil pod krkem. Zabořil jsem jí do krku tesáky, tak, že omdlela a poté jsem jí zlomil vaz. Pustil jsem ji na zem a pohlédl za sebe, kde stála hnědovláska.

„Nezabil jsi ji," konstatovala se strachem.

„Já vím, myslela sis, že jí po té době tak rychle zabiju?" zeptal jsem se. Věděl jsem, proč se na to ptá, chtěla tak nějak odvést pozornost od sebe.

„Hádám, že mě nepustíš," šeptla. Zavrtěl jsem hlavou.

„Pusť ji!" uslyšel jsem za svými zády. Rychle jsem se otočil, stálo tam to pako, kterého se chtěla zbavit Victorie.

„Ale no ták! Já už měl dnes melodramatu nad hlavu, vážně. Dej si přestávku," doporučil jsem mu. Kate si ho se zájmem prohlížela.

„Pusť ji a všechno bude fajn..." Nevydržel jsem to a přemístil se dozadu za něj. Jednoduše jsem mu zlomil vaz.

„Proč jsi to udělal?" křikla po mě má společnost. Jen jsem pokrčil rameny.

„Varoval jsem ho, a naštval mě. Nikdo mi nebude říkat, co mám a nemám dělat. Ale na to sis už zvyknout mohla," zpražil jsem ji pohledem.

„Ach, ano, máš pravdu. Zapomněla jsem, že mluvím se sériovým vrahem," zasmála se ironicky.

„Ale, ty už se netřepeš, když na tebe jen pohlédnu?"

„To jsem hrála před ní, nedovedu si představit, co by dělala, kdyby si všimla, že stát vedle tebe mi nenahání hrůzu," mrkla na mne potěšeně.

„Už ti někdy někdo řekl, že jsi vypočítavá, mála potvora?" zasmál jsem se.

„Slyším to prvně... Každopádně, jemu neublížíš," rozhodla a poukázala na něj.

„Už jen z principu, že jsi mi to zakázala, to udělám... A co Victorie? Už to není tvoje nejlepší kamarádka? Naštvala tě tím, že tě chce zabít?" dorážel jsem na ní.

„Přestaň," vykřikla, viděl jsem, jak po její tváři stéká první slza. A nejsem viníkem já! Úspěch, vážně, pokaždé, co brečela, jsem za to mohl já. Teď ne, mohla za to ta blbka Victorie, další důvod vytrhnout jí srdce z těla.

„Jsi v pohodě?" zeptal jsem se hlasem, který snad ani nebyl můj. Bože, co to říkám? Mám se radovat z toho, že brečí, mám být šťastný. Pohlédla na mne uslzeným pohledem.

„Co tě to zajímá?" odsekla nevrle a otočila se ke mně zády. „Jdu do auta?" křikla a mířila si to na parkoviště. Slyšel jsem, jak zavřela dveře. Povzdechl jsem si. Toho kreténa jsem nechal ležet na zemi, ale co s ní, co s Victorií? Nemohl jsem jinak, kopl jsem do ní. Strhnul jsem přívěsek a zahodil ho.

„Dám ti jednu radu, drž se ode mne dál, jestli tě ještě jednou potkám, nebudu váhat a zabiju tě..."

Diskuse pro článek The Black Rose: 16. kapitola:

30.08.2015 [14:02]

MicheleGautrJeee, to je zase zamotané, ale ten Dylen nám ke Kate nějak přimknul, to se mi začíná líbit, už bylo na čase, aby dostal rozum!
EmoticonEmoticon
Ale s tou Victorií to odflákl, mám dojem, že ji brzy bude mít zase za zadkem.Emoticon
Už aby byl další.EmoticonEmoticon
EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile01.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile04.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile10.gif./] [.smile11.gif./] [.smile12.gif./] [.smile13.gif./] [.smile14.gif./] [.smile15.gif./] [.smile16.gif./] [.smile17.gif./] [.smile18.gif./] [.smile19.gif./] [.smile20.gif./] [.smile21.gif./] [.smile22.gif./] [.smile24.gif./] [.smile25.gif./] [.smile26.gif./] [.smile27.gif./] [.smile28.gif./] [.smile29.gif./] [.smile30.gif./] [.smile31.gif./] [.smile32.gif./] [.smile33.gif./] [.smile34.gif./] [.smile35.gif./] [.smile37.gif./] [.smile38.gif./] [.smile39.gif./] [.smile40.gif./] [.smile41.gif./] [.smile44.gif./] [.smile45.gif./] [.smile46.gif./] [.smile47.gif./] [.smile48.gif./] [.smile49.gif./] [.smile50.gif./] [.smile51.gif./] [.smile52.gif./] [.smile53.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Online