Vampire stories - Poděl se o knihu

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město ztracených duší

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město ztracených duší Démonka Lilith byla zničena a Jace unikl z jejího zajetí. Ale když jej lovci stínů přijdou zachránit, najdou jen krev a rozbité sklo. A zmizel nejen chlapec, kterého Clary miluje – ale zmizel i ten, kterého nenávidí, Sebastian, syn jejího otce Valentina: syn, který je odhodlaný uspět tam, kde jeho otec selhal, a srazit lovce stínů na kolena. Clary se vydává úplně sama do srdce temnoty a hraje nebezpečnou hru, v níž sází nejen vlastní život, ale také Jaceovu duši. Je ochotná pro Jace udělat cokoli, ale může mu vůbec pořád důvěřovat? Nebo je skutečně ztracen? Jaká cena je příliš vysoká, dokonce i pro lásku?

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město padlých andělů

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město padlých andělůVálka skončila, Clary chodí s Jacem a snaží se stát dobrou lovkyní stínů. Nic ale není bez kazu. Simon má stále větší potíže, nemluvě o tom, že chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, které jedna o druhé nevědí. A na Clary s Jacem číhá jejich nejhorší noční můra...

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město ze skla

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město ze sklaClary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi.

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město z popela

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město z popelaClary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí. Ale co je vlastně normální, když jste lovec stínů, zabíjíte démony, vaše matka je v kómatu způsobeném kouzlem a vy najednou vidíte vlkodlaky, upíry a víly?

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město z kostí

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město z kostíKdyž se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy a vstoupí tak do světa lovců stínů, bojovníků, kteří mají svět chránit před démony.

Poděl se o knihu: Impérium černé a zlaté

Poděl se o knihu: Impérium černé a zlatéTchaikovsky přišel s neotřelým nápadem - propůjčil svým knižním lidským hrdinům hmyzí schopnosti. Tím dokázal, že i dnes lze napsat kvalitní a originální fantasy, jejímž hlavním hybatelem není všemocná magie.

Poděl se o knihu: Kendare Blake Anna krví oděná, Dívka z nočních můr

Poděl se o knihu: Kendare Blake Anna krví oděná, Dívka z nočních můrChci se s Vámi podělit o knihy od Kendare Blake. Jedná se o Anna krví oděná a Dívka z nočních můr.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Happiness or Hell by amy

Online