Vampire stories - Shrnutí » Povídky od Ver

Ktoré sťažovanie sa vám páčilo?

Papírek (3) Davy (1) Spoilery (1) Budík (0) Tupci (2) Nákupy (5) Drobky (9)

Celkem hlasů: 21

Povídky od VerNa pokračování
Miluji tě, ale musím tě zničit! (rozepsaná)
Propojené (příprava)
Jednodílné
Elementum Quintum (pátý element)

Příběhy od Vērae Nīkē aneb Ver

Vítejte na mém souhrnu příběhů, které tvořím. Píši již od roku 2006, přičemž jsem začínala s originálními povídkami, byť první příběhy, které jsem kdy zveřejnila byly FanFiction na téma Twilight, u kterých jsem taktéž měla vždy mnoho nápadů a dosud jsem svou zásobu nespotřebovala. Byť nyní na FF tvorbu není tolik času a ani upíři nejsou číslem jedna v mém žebříčku oblíbenců, stále je tady několik příběhů, o které bych se ráda podělila a poznala vaše názory na ně. Jen však upozorním, že ne všechny „happy endy“ jsou pro mě šťastné a běžně tvorbu končím tak, aby to pro mě bylo reálné a štěstí postav je jen vedlejší produkt.

Aktuální činnost

„Hurá zpět k vampirismu!”

Miluji tě I. : 11. kapitola… 100%
Propojené I. : 1. kapitola… 90%


Povídky na pokračování...


„Je možné vyhýbat se smrti, ale ne se jí vyhnout.“

Název: Miluji tě, ale musím tě zničit!
Délka: 19 kapitol
Fandom: Twilight sága
Doba: Před začátkem ságy
Postavy z kánonu: Cullenovi, Victoria, (Laurent, Sam)
Pokračování: Miluji tě, ale musím tě opustit!

Lovec a kořist… co když se však osudy obrátí? Ne… žádná Bella upírka, žádný Edward člověk… to jen upíři se stávají lovnou zvěří. A ti, kdož je loví, jsou mocní, téměř neporazitelní, ovšem přesto stále lidští, považující se za ochránce lidí a majíce zkreslené představy o těchto dokonalých tvorech. Lovci, mocné rody těch, kteří mají jediný cíl - vyhubit upírskou rasu.

Narozeniny - Deník - Hřbitov - Nové - Cesta - Led - Forks - Škola - Setkání - La Push - Lest - Louka - Dovolená - Neporazitelní - Rozsudek - Konec - Záchrana - Vlkodlak - Smrt


Název: Propojené - Začátek příběhu
Délka: 10 kapitol + epilog
Fandom: Twilight sága
Doba: Několik let po Rozbřesku
Postavy z kánonu: Smečka, Cullenovi, Volturiovi
Řada: Propojené (Začátek příběhu, Hledání rovnováhy, V temnotě, Vyvolené magií)

Má, několikrát přepracovávaná a rozváděná, první povídka na téma „Twilight“, která však není o žádné z hlavních postav z původní knihy. Pojednává totiž o jedné neobyčejné dívce, která se jmenuje Veronica Fiewote. A ona je z části čarodějka a z části upírka. Ovšem i tak žije dle jejího mínění příliš poklidný, nudný a dalo by se říci lidský život, ale i to se jednoho dne změní – avšak, jakou cenu bude muset zaplatit za trochu dobrodružství? Začtěte se do začátku čtyřdílného příběhu o kouzlech ve světě dříve ovládaném upíry…


Jednodílné povídky...


Pátý Element

Název: Elementum Quintum
Délka: Jednodílná
Varování: nepříliš pozitivní, smrt

Má první jednorázová povídka, psaní tak trochu ve stylu pověsti. Jak název napovídá, je o prvcích, živlech neboli elementech, kteří jsou v příběhu podáni jakožto jacísi "Bohové". Země, Oheň, Voda, Vzduch a ten pátý, o kterém budu vyprávět. Příběh je již dosti starý a v dnešní době bych jej rozhodně nenapsala. Proč? Protože pátý element již znám a tento příběh již s mými názory příliš nekoresponduje.

Diskuse pro článek Povídky od Ver:

2. Ver
20.12.2014 [22:22]

VerSamejzeea: Ach, to já netušila, co mám a co nemám zaškrtávat, protože jsem nikde nenašla nějaké konkrétní vysvětlivky k políčkům, které se vyplňují. Proto jsem radši zaškrtla vše, ať tam zas něco nechybí. Každopádně, chtělo by to někde informovat o tom, které značení znamená co a proč se využívá... pak by to obyčejné lidi nemátlo Emoticon.

20.12.2014 [19:13]

Ahoj, prepáč, nechcela som ti takto písať, ale nedávaj na svoj každy článok, že je to TOP článok, ak nie je. EmoticonEmoticon Ďakujem za pochopenie.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile01.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile04.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile10.gif./] [.smile11.gif./] [.smile12.gif./] [.smile13.gif./] [.smile14.gif./] [.smile15.gif./] [.smile16.gif./] [.smile17.gif./] [.smile18.gif./] [.smile19.gif./] [.smile20.gif./] [.smile21.gif./] [.smile22.gif./] [.smile24.gif./] [.smile25.gif./] [.smile26.gif./] [.smile27.gif./] [.smile28.gif./] [.smile29.gif./] [.smile30.gif./] [.smile31.gif./] [.smile32.gif./] [.smile33.gif./] [.smile34.gif./] [.smile35.gif./] [.smile37.gif./] [.smile38.gif./] [.smile39.gif./] [.smile40.gif./] [.smile41.gif./] [.smile44.gif./] [.smile45.gif./] [.smile46.gif./] [.smile47.gif./] [.smile48.gif./] [.smile49.gif./] [.smile50.gif./] [.smile51.gif./] [.smile52.gif./] [.smile53.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Online