Vampire stories - Profil uživatele Vampira

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Registrační údaje

ID: #27

Uživatel: Vampira

Datum registrace: 19. 3. 2015

Moje články: 12

Moje komentáře: 5

Informace o uživateli

Poslední návštěva (přihlášení): 30. 8. 2015, 16:43

Práva: Autor

O mně: Jsem záhadná, neskutečná a nesmrtelná

Kontakt

Shrnutí povídek

Povídky od Vampiry

Povídky od VampiryNa pokračování: Půlnoc Ďáblice

Poslední článkyVšechny články

Posledních 10 článků

Poděl se o knihu: Impérium černé a zlaté

Poděl se o knihu: Impérium černé a zlatéTchaikovsky přišel s neotřelým nápadem - propůjčil svým knižním lidským hrdinům hmyzí schopnosti. Tím dokázal, že i dnes lze napsat kvalitní a originální fantasy, jejímž hlavním hybatelem není všemocná magie.

Půlnoc 9. kapitola

Půlnoc 9. kapitolaNic senestalo, nezatočil se s ní svět, neobjevila se v jeho náručí. Sklopila hlavu, posadila se, nohy složila pod sebe a zády se opřela o zeď.

Povídky od Vampiry

Povídky od VampiryNa pokračování: Půlnoc Ďáblice

Půlnoc 8. kapitola

Půlnoc 8. kapitola„Eli,“ slyšela hlas viníka, jenž zničil jí tak milovaný obraz. Vyděšeně se podívala ke dveřím. Naštěstí dala klíč do zámku zevnitř, po špičkách přeběhla přes půdu ke dveřím. Otočila klíčem a zámek cvakl.

Půlnoc 7. kapitola

Půlnoc 7. kapitola„Nicolasi!“ zakřičela, ale marně objevila se na půdě, vyděšeně se rozhlížela a její poměnkově modré oči měli barvu rozbouřeného moře.

Půlnoc 6. kapitola

Půlnoc 6. kapitola„Kdo jsi?“ zašeptala jsem k neznámému na obraze.

Půlnoc 5. kapitola

Půlnoc 5. kapitola„Našla jsem to!“ vyjekla jsem, když jsem prstem nahmatala vyraženinu v rohu strany, tužkou jsem lehce jsem tužkou vystínovala ono vyražené místo. „Pohlédni na mě, na tento svět - vstaň z mrtvých, dokud povoleno je ti to jest.“

Půlnoc 4. kapitola

Půlnoc 4. kapitolaProklouzla jsem na chodbu, skopla boty do rohu místnosti, batoh hodila na botník, pověsila bundu a vydala se po schodech nahoru...

Půlnoc 3. kapitola

Půlnoc 3. kapitolaPřidala jsem do kroku, schovala jsem krk do mikiny. Vyšla jsem schody do druhého patra a zamířila si to do učebny Dějepisu. Další nudná kapitola, ale nebojte se, rozjede se to :)

Ďáblice 1. kapitola

Ďáblice 1. kapitolaMávnutím křídly od sebe odrazil vlnu horka, která se mu zakousávala do chladné pokožky a způsobovala mu palčivou bolest. Jejich síly se střetly ve středu mýtiny, Akira se vyhýbal lidské společnosti, ale aby zapadl chodil na střední školu. P.S. Je to nenásilná oddychová povídka :)

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Twilight_wall-d4njuob.png

Online