Vampire stories - Profil uživatele PetraCullen

Ktoré sťažovanie sa vám páčilo?

Papírek (3) Davy (1) Spoilery (1) Budík (0) Tupci (2) Nákupy (5) Drobky (9)

Celkem hlasů: 21

Registrační údaje

PetraCullenID: #3

Uživatel: PetraCullen

Datum registrace: 10. 9. 2014

Moje články: 14

Moje komentáře: 8

Ocenění

Celkem: 2

28. 10. 2014 ocenil Admin: dlouhodobé Za odvahu
28. 10. 2014 ocenil Admin: dlouhodobé Za účast v soutěži

Informace o uživateli

Poslední návštěva (přihlášení): 17. 10. 2016, 02:07

Reálné jméno: Peťul

Bydliště: Nový Jičín

Věk: 18

Práva: Autor

O mně: Jsem povahově přátelská, obětavá, impulsivní a trochu urýpaná osoba. Mám ráda, když mám svůj klid. Volný čas trávím se svými přáteli, koukání seriálu, filmů, nebo lenošením, když se najde čas. Občas, když potřebuji přemýšlet, jdu se projít ven. Zajímám se o psychologii.
Jsem fanoušek do Komisaře Rexe a má nejoblíbenější postava z něj je Lorenzo Fabbri. Dál mezi mé oblíbené seriály patřily Upíří deníky a The Originals.
Čtvrtým rokem studuji obor Manegment a turismus.
Povídky píšu už šestým rokem. Přispivala jsem kdysi na stmivani.eu a dnes přispívám na ourstories.cz :)

Kontakt

Facebook

Skype: petracullen

Poslední článkyVšechny články

Posledních 10 článků

Neviditelné zlo

Neviditelné zloJe to další má jednodílná povídka na téma TVD. Tahle povídka mě napadla, o letních prázdninách, když jsem si šla odpoledne zdřímnout a zdál se mi tenhle sen. V této povídce je moje postava. :) Petra se vrátí z procházky, jde si zdřímnout a najednou se probudí v New Orleans, kde ji Klaus unesl, protože mu je nebezpečná. Petra se bojí, ale s původním se nepárá. S Klausem je i Bonnie. Pomůže Petře, nebo je loajální Klausovi? Zachrání ji někdo nakonec, nebo se Klausovi podaří psychicky ji zlomit?! Opravdu to byl jenom sen? Hezké čtení přeje PetraCullen.

First kiss with him

First kiss with himPrvní pusa Eleny s Elijahem, která se vydavá za Katherine, aby se setkala s "panem neznámým". Elena vypnula svoji lidskost. Když ji Elijah políbí, opravdu ani v danou chvílí nic necítí? :) To si budete muset přečíst. :) Snad se zalíbí. :) PetraCullen

The other side of darkness

The other side of darknessHarry těžce nese ztrátu Siriuse a vyčítá si jeho smrt. Remus Lupin se znovu vrátil na místo učitele obrany proti černé magii na přání Brumbála. Harry má divné sny, kde Sirius přežil a vyčítá mu jeho smrt. Jednou mu u snídaně přijde záhadný vzkaz ještě s divnějším textem. Na Bradavice se řítí nebezpečí v podobě smrtijedů. Jak to všechno vlastně skončí? Je Sirius opravdu mrtvý?! Příjemné čtení přeje PetraCullen.

Na Svatého Valentýna - Soutěž

Na Svatého Valentýna - SoutěžJe Svatý Valentýn a Samantha je sama. Vrací se vzpomínkami, proč tenhle svátek nesnáší. Dokáže změnit názor? :) Soutěžní povídka. :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 9. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 9. kapitolaEsmé na ni starostlivě pohlédla, a pak se podívala na mě. Usmála se na mě, přešel jsem k Petře a přitom jsem Esmé objal kolem pasu a políbil jsem ji. Polibek mi oplatila, ale pak se odtáhla a zasmála se. „Nesmíme ji vzbudit,“ zašeptala a starostlivě na ni pohlédla, protože Petra zrovna ze spaní zakňourala. „Nevzbudíme ji, neboj se,“ usmál jsem se, ale starostlivě jsem na ni pohlédl.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 8. kapitolaPodíváme se za vlkodlaky, a jak Seth snáší posměšky své sestry. Dále nahlédneme do Rileyho myšlenek a pocitů. Riley bude chtít za Petrou, jenže Carlisle ho za ní nepustí. Proč? Dále uvidíme, jak Edward vnímá Petru.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 7. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 7. kapitola V této kapitole se Petra zastane Setha a dojde k názoru, že všichni Cullenovi jsou předpojatí vůči vlkodlakům. Petra se konečně dozvídá, co jí Carlisle tajil.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 6. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 6. kapitolaPetra potká Rileyho i Setha. Musím vás upozornit, že Riley je pořád stejný. Petře půjde na zlom okamžiku o život... A zachraní ji dobře známý pískově zbarvený vlk. Seth je překvapený a zavede Petru zpět ke Cullenovým. Carlisleovi dochází trpělivost.

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 5. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 5. kapitolaU Cullenových se strhne prudká hádka, kterou Petru vzbudí. Snaží se zjistit o čem se hádají a bojí se prozrazení. Carlisle ji nakonec odhalí a pak se Petra ještě s ním pohádá. Dozví se pravdu?

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 4. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 4. kapitolaJak Cullenovi zareagují, když o nich Petra už dávno ví? Jedna věc je jistá, Emmetta nikdy humor neopouští.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Online