Vampire stories - Profil uživatele Ver

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Registrační údaje

VerID: #14

Uživatel: Ver

Datum registrace: 11. 9. 2014

Moje články: 18

Moje komentáře: 7

Informace o uživateli

Poslední návštěva (přihlášení): 17. 2. 2015, 18:46

Reálné jméno: Vēra Nīkē

Bydliště: Země Bójů

Věk: 17

Práva: Autor

O mně: Promiskuitní čarodějnická mrcha s egem satanisty. Dobro? Zlo? Ale prosím Vás, pohádky si vykládejte dětem... Jen já jsem mým Bohem a to já jsem ve středu svého Vesmíru. Tak můžete mi nyní říci, kdo z Vás je více, drahouškové?

Kromě psaní taktéž hraji RPG textovky, ovšem většinou jen ty, které jsou na systému fóra. Nu, a jednu takovou dokonce spravuji, takže pokud jste podobní šílenci, klidně mrkněte: http://ales.svetu.cz

Jsem láskyplná osobnost, na niž však nemá žaludek každý. Pokud se mnou komunikujete, tak pouze na vlastní nebezpečí, protože jsem ukecaná a nemám příliš mnoho morálních zásad, přičemž "tabu" v mém slovníku nenaleznete. A pozor! Škody na morálce a psychice pojišťovna při střetu s mým drzým jazýčkem a nenechavými prstíky, nehradí!
Stále neberete do zaječích? Pěkné vědět, že jsou tady i takoví odvážlivci (či sebevrazi... copak to není to samé?), takže pokud nemáte dost, klidně mi písněte na Skype. Většinou ani nekoušu...

Kontakt

E-mail: vera-nike (:P) email.cz

Skype: vera-nike

Shrnutí povídek

Povídky od Ver

Povídky od VerNa pokračování
Miluji tě, ale musím tě zničit! (rozepsaná)
Propojené (příprava)
Jednodílné
Elementum Quintum (pátý element)

Poslední článkyVšechny články

Posledních 10 článků

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Rozsudek

Miluji tě, ale musím tě zničit! - RozsudekA je to tady! Jako pozdní Vánoční dáreček dodávám již patnáctou kapitolu! A opět s bonusem v podobě pohledu Alice. Bella nyní však začíná působit... jinak. A co její vztah s Edwardem? Miluje jej stále, nebo již je opravdu schopna jej zničit? A vylučují se tyto dvě možnosti vůbec?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Neporazitelní

Miluji tě, ale musím tě zničit! - NeporazitelníJiž čtrnáctá kapitola... Bella s Thomasem se můžou vrátit do Forks. Ovšem dříve, než se to zdaří, musí Bella objevit ještě jednu svou speciální schopnost, která jí dá alespoň na chvíli pocítit nepřemožitelnost. A samozřejmě, sourozenecké hádky jsou u těchto dvou už snad na denním pořádku.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Dovolená

Miluji tě, ale musím tě zničit! - DovolenáCo přinese třináctá kapitola? Začínáme ránem po osudném večeru, vzpomínkou na pozdější odpoledne a časový skok o 48 hodin dopředu. Bella se hodlá sžít lépe se svou loveckou stránkou a potlačit, ne-li úplně zničit tu lidskou. A pomůže jí k tomu naprosto cizinka, od které byste to jen stěží čekali, zvláště proto, že je němou tváří...

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Louka

Miluji tě, ale musím tě zničit! - LoukaKapitola dvanáctá... a osudný výlet Edwarda a Belly do lesa. Měl by to být jednoduchý úkol... však víme, jak "těžké" je pro Bellu roztrhat nějakého toho upíra... nebo to bude tentokráte jiné? A jakou změnu nám prodělala má milá Alice? Co takhle střípek z jejího pohledu na situaci?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Lest

Miluji tě, ale musím tě zničit! - LestKapitola jedenáctá... A nyní již i Thomas ví, že se nenastěhovali do zrovna poklidného městečka. A Bella musí tedy taktéž s pravdou ven, aby společně mohli vymyslet plán, jak se těch upírů zbavit - dva proti celému klanu totiž nezní zrovna jako ideál. I tak by to však nemělo být nic příliš obtížného, byť... věci mají tendence se komplikovat...

Miluji tě, ale musím tě zničit! - La Push

Miluji tě, ale musím tě zničit! - La PushA slavíme první kulatiny, jelikož desátá kapitola je již na světě! Prve si oddechneme od upírů a vrátíme se k rodinnému dramatu. Procházka po pláži se totiž nečekaně vyvine v něco závažnějšího, byť pravou podstatu problému dosud lze jen odhadovat. A pak samozřejmě... vývoj "vztahu" či aktuálně spíše "tolerance" Belly a Edwarda.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Setkání

Miluji tě, ale musím tě zničit! - SetkáníJe libo Twilight naruby? Aneb na světě je již devátá kapitola! A název mluví tuším za vše... Cullenovi přicházejí na scénu v plné parádě... a Bella nemůže věřit svým očím. Jsou to upíři? Nejsou? Právě na tuto otázku se snaží najít mladá lovkyně odpověď... a svět přestává být jednoduše černobílý.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Škola

Miluji tě, ale musím tě zničit! - ŠkolaKapitola osmá... a úžasné probuzení hned na začátek! Aneb Bella a její první školní den. Stačí jen vyhrožovat bratrovi smrtí, vrčet na spolužáky a udržet si ironickou notu, takže vlastně typická studentka typické maloměstské školy... nebo ne?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Forks

Miluji tě, ale musím tě zničit! - ForksJiž sedmá kapitola... a my se konečně dostáváme do našeho dobře známého městečka. A Bellu čeká příjemné i nepříjemné překvapení, které si pro ní její bratříček vymyslil za účelem dostat jí trochu i do společnosti lidí, pryč od upírů, se kterými si tak ráda hraje. Ovšem všichni jistě tušíme, že hraček bude ještě dostatek... ovšem o tom až příště.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Led

Miluji tě, ale musím tě zničit! - LedKapitola šestá a opět se nám do toho alespoň okrajově míchá někdo z původní ságy. Ovšem nikdo důležitý a nikdo s dlouhou životností. První setkání s původními postavami jste možná už odhadli na Hřbitově, a to bylo daleko důležitější. Tentokráte však poznáte blíže tuto novou Bellu, jež své jmenovkyni z původního příběhu není vůbec charakterově podobná. A možná, možná jí za to rádi mít nebudete... tudíž můžu tuto kapitolu shrnout jako Srdce z ledu.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Twilight_wall-d4njuob.png

Online