Vampire stories - Poděl se o knihu

Ktoré sťažovanie sa vám páčilo?

Papírek (3) Davy (1) Spoilery (1) Budík (0) Tupci (2) Nákupy (5) Drobky (9)

Celkem hlasů: 21

Poděl se o knihu

Poděl se o knihuNa V-S začíná nový projekt! Všichni rádi čteme a ne vždy se najde nějaká koruna na knihu, která se nám líbí, proto zakládáme projekt poděl se o knihu.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Nocí zlomená (8)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Nocí zlomená (8)Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Spálená mrazem (7)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Spálená mrazem (7)Život Mercy Thompsonové prošel zásadní změnou. Když se stala družkou Adama Hauptmana – charismatického alfy místní vlkodlačí smečky –, stala se zároveň i nevlastní matkou jeho dcery Jesse.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Říční znamení (6)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Říční znamení (6)Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, stříbrná relikvie (5)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, stříbrná relikvie (5)Vrátit knihu by mohlo být docela jednoduché, kdyby v tom neměli prsty fae. K tomu všemu vlkodlaci protestuje proti přijetí Mercy do smečky a v boji proti ní používají nečestné zbraně, jak ji a Adama rozeštvat.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, zkřížené hnáty (4)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, zkřížené hnáty (4)Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Železný polibek (3)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Železný polibek (3)Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, krevní pouto (2)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, krevní pouto (2)Druhá kniha s Mercedes Thompsonovou v hlavní roli. V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic.

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Měsíční píseň (1)

Poděl se o knihu: Mercedes Thompson, Měsíční píseň (1)Vlkodlaci můžou být nebezpeční, když se jim připletete do cesty, ale pokud jste opatrní, nechají vás na pokoji. Umí se dobře skrývat před lidmi, ale já nejsem člověk.

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město nebeského ohně

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město nebeského ohněNa svět lovců stínů padla temnota, zavládl chaos a zkáza. Clary, Jace, Simon a jejich přátelé se nyní musí spojit proti největší hrozbě, jaké kdy čelili – Claryinu vlastnímu bratrovi. Sebastian Morgenstern přešel do útoku a systematicky zasévá rozkol do řad lovců stínů. Pomocí Poháru smrti mění lovce stínů v bytosti z nočních můr, rozvrací rodiny, odtrhává od sebe milence a jeho temná armáda se stále zvětšuje. Nic na tomto světě nemůže Sebastiana porazit – ale kdyby se někdo odvážil do světa démonů, mohla by tu být naděje...

 1 2   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

khjh

Online