Vampire stories - Profil uživatele Nightshadow

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Registrační údaje

NightshadowID: #23

Uživatel: Nightshadow

Datum registrace: 6. 3. 2015

Moje články: 11

Moje komentáře: 62

Informace o uživateli

Poslední návštěva (přihlášení): 31. 5. 2016, 22:38

Reálné jméno: Monika

Věk: 17

Práva: Admin

Kontakt

E-mail: viktoria00.mk (:P) gmail.com

Shrnutí povídek

Poviedky od Violet

Poviedky od VioletNa pokračovanie:
Mesačná vlčica, V zajatí temnoty

Nápady:
Dračia princezná

Poslední článkyVšechny články

Posledních 10 článků

Daughter of Death - 1. kapitola - Začiatok alebo Koniec?

Daughter of Death - 1. kapitola - Začiatok alebo Koniec?Ruby je dcérou boha smrti Thanathosa. Nemala ľahký život a znepríjemnil je to aj fakt, že vždy vie kto zomrie aj ako. Preto celý svoj život žila po boku svojho otca a pomáhala mu v jeho práci, ale to skončilo, keď sa jej nepodarilo zachrániť niekoho kto nemal zomrieť. Mala na starosti ochranu detí bohov a keď jedného nezachránila, prišla o svoju nesmrteľnosť. Od vtedy sa pohybuje na pochybných cestách. Dokým ju nevyhľadá Niko a Hazel. Čo po nej chcú? A čo spoločné s tým ma Lykaon a bohyňa noci? Má to niečo spoločne s Beaconhillskou svorkou? PS: Je to fanfiction na Teen Wolf, Percy Jackson a Bohovia Olympu.

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město nebeského ohně

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město nebeského ohněNa svět lovců stínů padla temnota, zavládl chaos a zkáza. Clary, Jace, Simon a jejich přátelé se nyní musí spojit proti největší hrozbě, jaké kdy čelili – Claryinu vlastnímu bratrovi. Sebastian Morgenstern přešel do útoku a systematicky zasévá rozkol do řad lovců stínů. Pomocí Poháru smrti mění lovce stínů v bytosti z nočních můr, rozvrací rodiny, odtrhává od sebe milence a jeho temná armáda se stále zvětšuje. Nic na tomto světě nemůže Sebastiana porazit – ale kdyby se někdo odvážil do světa démonů, mohla by tu být naděje...

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město ztracených duší

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město ztracených duší Démonka Lilith byla zničena a Jace unikl z jejího zajetí. Ale když jej lovci stínů přijdou zachránit, najdou jen krev a rozbité sklo. A zmizel nejen chlapec, kterého Clary miluje – ale zmizel i ten, kterého nenávidí, Sebastian, syn jejího otce Valentina: syn, který je odhodlaný uspět tam, kde jeho otec selhal, a srazit lovce stínů na kolena. Clary se vydává úplně sama do srdce temnoty a hraje nebezpečnou hru, v níž sází nejen vlastní život, ale také Jaceovu duši. Je ochotná pro Jace udělat cokoli, ale může mu vůbec pořád důvěřovat? Nebo je skutečně ztracen? Jaká cena je příliš vysoká, dokonce i pro lásku?

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město padlých andělů

Poděl se o knihu: Nástroje smrti, Město padlých andělůVálka skončila, Clary chodí s Jacem a snaží se stát dobrou lovkyní stínů. Nic ale není bez kazu. Simon má stále větší potíže, nemluvě o tom, že chodí se dvěma krásnými a nebezpečnými dívkami, které jedna o druhé nevědí. A na Clary s Jacem číhá jejich nejhorší noční můra...

V zajatí temnoty - 5. kapitola Lukas

V zajatí temnoty - 5. kapitola LukasKapitola z Lukasovho pohľadu.

Poviedky od Violet

Poviedky od VioletNa pokračovanie:
Mesačná vlčica, V zajatí temnoty

Nápady:
Dračia princezná

V zajatí temnoty - 3. kapitola - Zvláštna dohoda

V zajatí temnoty - 3. kapitola - Zvláštna dohodaRozhovor s Violet, malá dohoda a Violetin rozhovor s otcom.

V zajatí temnoty - 1. kapitola - Zoznámenie

V zajatí temnoty - 1. kapitola - ZoznámenieTri čarodejnice a nové zistenie.

V zajatí temnoty - Prológ - Zvláštne stretnutie

V zajatí temnoty - Prológ - Zvláštne stretnutiePríbeh je o dvoch dievčatách, čo sa zapletú s nadprirodzenými bytosťami. Jedna sa zapletie s upírmi a kitsuňami a tá druhá s čarodejnicami a vlkolakmi. Obidve strany medzi sebou bojujú roky o jednu vec. O dievča z proroctva, ale iba jedna z nich to je. Ktorá to je? O aký súboj pôjde? Kto vyhrá a kto bude porazený? Skončí ich priateľstvo katastrofou? Budú obidve opäť schopné lásky?

Mesačná vlčica - 1. kapitola

Mesačná vlčica - 1. kapitolaŠkola a trapas. Čo horšie sa môže ešte stať?

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Dragon´s Story

Online