Vampire stories - Povidky » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Půlnoc 3. kapitola

Půlnoc 3. kapitolaPřidala jsem do kroku, schovala jsem krk do mikiny. Vyšla jsem schody do druhého patra a zamířila si to do učebny Dějepisu. Další nudná kapitola, ale nebojte se, rozjede se to :)

Půlnoc 2. kapitola

Půlnoc 2. kapitolaVšechny moje kresby se rozlétly po chodbě a já přistála na tvrdé zemi. chytla jsem kliku a snažila se ignorovat ten nepříjemný pocit v žaludku, který mě tížil. Byl to strach, obavy, nebo jen nervozita?

Půlnoc 1. Kapitola

Půlnoc 1. KapitolaDívka, neobyčejná smrtelnice, kterou od mala přitahuje tajemno a černá magie, chodí oblékaná v černém oblečení, ve škole se s ní nikdo nebaví. Myslí si o ní, že je to blázen, někteří o ní říkají, že je to čarodějnice. Ona dívka - Elisabeth se jednoho dne vydá prohledat půdu, kam ji to neustále přitahuje. Najde tam knihu kouzel, která skrývá neskutečná tajemství, Elisabeth se rozhodne jedno z těchto kouzel vyzkoušet, rozhodne se "probudit" jednoho z velmi nebezpečných, bájných tvorů. Snad neumřete nudou. :D

Náruč temnoty 3. Kapitola

Náruč temnoty 3. Kapitola „Copak ty nevěříš tomu, že dokážu vystopovat každého!“ zuřil démon a přimhouřil všechny tři oči.

Náruč temnoty 2. kapitola

Náruč temnoty 2. kapitolaRin a Michael, jak to spolu vlastně mají? Najdeme rozhřešení v této kapitolce, kdo ví? :D Budou se ještě pořád nesnášet? Nebo mezi nimi nastane zvrat? Nachystá Sarah oběma nějaké překvapení?

vražda v Foxvil 1. Díl

vražda v Foxvil 1. DílTajemný vrah obchází městečko Foxvil, které se krčí ve strachu. :)

Poznamenaná 3.Kapitola

Poznamenaná 3.Kapitola Cindy se nakrčila, rozeběhla se a jedním kopem ho pomocí své moci povalila na zem, hbytě přistála na jeho hrudi a jedním sekem mu podřízla hrdlo, krev vystříkal kolem všude a pár kapek utkvělo i na Cindiném obličeji. Zhluboka oddechovala a rozhlédla se kolem, uviděla čtyři bezvládná těla.

Předchozí   1 2 3 4 5
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Dragon´s Story

Online