Vampire stories - Povidky » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Poznamenaná 2. kapitola

Poznamenaná 2. kapitolaSvěsil jsem ruce, na kterých jsem měl okovy, které se mi zařezávali do zápěstí, uslyšel jsem vrznutí dveří, na služebnou je brzy a pochybuji, že by sem šla, kdyby nemusela, jeho otázky zmizeli ve chvíli, kdy uslyšel klapání podlatků... Vrátila se. Vzhlédl a uviděl ji, nezměnila se, pořád byla stejně vražedně krásná.

Poznamenaná 1.kapitola

Poznamenaná 1.kapitolaCindy Wiliamsová nemá zrovna snadný život, už jen proto, že po tom co zabila svého otce po něm převzala velké impérium a s ním i nadvládu nad všemi nočními tvory, ale i lidmi. Neustále jí hrozí nebezpečí, ale co když se přeci jen najde spojenec, který byl předtím jejím vězněm?

Nezapamätané tajomstvá - 1. kapitola

Nezapamätané tajomstvá - Prológ

Príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí v samej podstate príbehu prežívajú to isté. Stretnú sa dvaja ľudia, ktorých minulosť je blízko spätá, alebo sa vydajú hľadať nové cesty?

Daughter of Death - 1. kapitola - Začiatok alebo Koniec?

Daughter of Death - 1. kapitola - Začiatok alebo Koniec?Ruby je dcérou boha smrti Thanathosa. Nemala ľahký život a znepríjemnil je to aj fakt, že vždy vie kto zomrie aj ako. Preto celý svoj život žila po boku svojho otca a pomáhala mu v jeho práci, ale to skončilo, keď sa jej nepodarilo zachrániť niekoho kto nemal zomrieť. Mala na starosti ochranu detí bohov a keď jedného nezachránila, prišla o svoju nesmrteľnosť. Od vtedy sa pohybuje na pochybných cestách. Dokým ju nevyhľadá Niko a Hazel. Čo po nej chcú? A čo spoločné s tým ma Lykaon a bohyňa noci? Má to niečo spoločne s Beaconhillskou svorkou? PS: Je to fanfiction na Teen Wolf, Percy Jackson a Bohovia Olympu.

The Black Rose: 19. kapitola

The Black Rose: 19. kapitolaDoběhla jsem do domu, ve kterém jsem strávila už pár nocí, ale ne mnoho. Vyskočila jsem oknem do svého pokoje. Byla jsem celá mokrá. Pohlédla jsem do zrcadla. Viděla jsem v něm sebe, akorát trochu promočenou. Vlasy se daly ždímat, ale vnitřně jsem byla šťastná, Uvnitř mě to tančilo, ikdyž by nemělo. Děsilo mne to.

The Black Rose: 18. kapitola

The Black Rose: 18. kapitola„Proti tobě jsi mě poštvala ty. Věřila jsem ti, tak moc... Chtěla jsem od tebe pomoct, tam v lese, kdy mě on hledal. Křičela jsem na tebe v myšlenkách. Ty ses neuráčila odpovědět. Zjistila jsem to dneska, komunikovala jsi se mnou..." odfrkla si naštvaně. „Věřila jsem ti," zopakovala to znovu. Blondýna v mém sevření byla smutná.

The Black Rose: 17. kapitola

The Black Rose: 17. kapitolaVěděla jsem, že si můj přívěsek vzal zpátky, dobrá, vím to proto, že se rýsuje v zadní kapse jeho kalhot, co měl na sobě. Nemám tušení, proč si ho vzal zpátky, ale já mám potřebu ho mít. Chci ho. Chvíli jsem poslouchala, jestli Dylen opravdu spí, poté jsem mu trochu roztřesenou rukou zajela do kapsy.

The Black Rose: 16. kapitola

The Black Rose: 16. kapitola„Co? Chceš mě tím propíchnout? Ale no tak, Victorie, to bys mi neudělala," zasmál jsem se a ještě víc k sobě přimknul Kate. A líbl ji na čelo. Držela, neškubla sebou, zřejmě už ví, že to nemá cenu. Nad tím jsem se pousmál. Jak já si všechny ženy dokážu pěkně obtočit kolem svého prstu. Všechny, i ty, které jsou zatvrzelé, pravda, Kate z nich byla zatvrzelá nejvíc.

The Black Rose: 15. kapitola

The Black Rose: 15. kapitolaStál přede mnou, po tolika letech, přede mnou stál. A ne sám. Držel si jen tak Kate kolem pasu. Ta holka bude mít co vysvětlovat, i když se tváří, že by se nejraději zakopala lžičkou pod zem. Byla zničená, on jí zničil. Všimla jsem si, že na jednom zápěstí má otlaky zubů, zřejmě si od ní bral pořád krev. Ale to už by byla mrtvá. Ona si musela krev brát od něj. Ano, musí to tak být.

 1 2 3 4 5   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Nenaplnená láska

Online