Vampire stories - Povidky » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

The Black Rose: 14. kapitola

The Black Rose: 14. kapitolaVictorie, Victorie! Řvala jsem uvnitř sama sebe, prosím, odpověz! Nic, nikdo mi neodpověděl, zřejmě k tomu musí být určitá dovednost. Uslyšela jsem, jak blízko mě rupla větvička. Natlačila jsem se ještě víc ke stromu a snažila se nedýchat. Zavřela jsem dokonce oči a modlila se, ať je to jen nějaký nerudný králík. Nebyl to králík, uslyšela jsem jeho osobitý smích.

The Black Rose: 13. kapitola

The Black Rose: 13. kapitola„Našel jsem poklad," křikl jsem potěšeně. Kate z koupelny vystrčila hlavu, a pozorovala, co svírám v ruce. Ano, našel jsem tu růži. Nechápu, jak je to možné, ale nevadla. Byla ve skříni bez vody a ani jeden okvětní lístek nespadl. Zřejmě zázračná růže.

The Black Rose: 12. kapitola

The Black Rose: 12. kapitolaPomaličku jsem našlapovala na dřevěných parketách. Tak, aby ho to nevzbudilo. Otočila jsem hlavu směrem k jeho posteli, chtěla jsem si ověřit, jestli tam je. Hlava byla skoro otočená tam a nohy směřovaly k východu. Uvědomila jsem si, že už tam neleží a já do někoho narazila.

The Black Rose: 11. kapitola

The Black Rose: 11. kapitolaUvěznil mě pod svým svalnatým tělem, byl jako kámen. Nedalo se s ním hnout. Přidržel si mne za zápěstí. Znovu mě laškovně kousl do rtu, tentokrát do toho horního, spodní se ještě nezacelil. Svými ústy se k němu přisál a neměl v plánu se jen tak pustit. Ale nakonec přestal.

The Black Rose: 10. kapitola

The Black Rose: 10. kapitola„Bude tě škoda, jsi celkem pěkná," prohodil jsem pološeptem. „Tak už mě zabij, nebavíš mě!" křikla po mně. Zasmál jsem se. „Ještě jednou chci ochutnat. Tvoje krev je nejlepší, kterou jsem kdy měl," zašeptal jsem jí lačně do ucha a mířil jsem k její tepně. Nejdříve jsem jí svými rty políbil na krk, při tom druhou rukou jí pomalu trhal šaty. Nečekal jsem, co udělá, chytla mě za ní.

The Black Rose: 9. kapitola

The Black Rose: 9. kapitolaVážně si myslí, že jí nechám jít? Řekla si o to sama, měl jsem hlad, byl jsem naštvaný. Vší silou jsem ji chytil okolo pasu, nemohla se hnout a vypadalo to, jako bychom byli milenci, takže nikdo neměl žádné podezření.

The Black Rose: 8. kapitola

The Black Rose: 8. kapitolaČím dřív zabiju toho hajzla, tím dřív budu mít od něj pokoj! Možná, že už by se dneska mohl ukázat v podniku. A když ne, mohla bych se podívat k němu domů. Převlékla jsem se do něčeho trochu vyzývavějšího, chci ho přece sbalit, ne? A vydala se do baru. Navíc, kdyby nebyl v baru, ani doma - můžu si pochutnat na někom jiném. Napadla mě jedna věc, co by se stalo, kdybych se napila já jeho krve… Udělalo by mne to silnější? Ano, musí, dávalo by to tak smysl - určitá rovnováha. Změna plánu, Kate, sbalím - vyspím - vysaju, a zabití půjde jedna radost.

The World in New's Lannet: 3. kapitola

The World in New's Lannet: 3. kapitolaČarodějky mluvily s alfou, o čem? Tessa musí předstírat, že je mrtvá. Ví o tom jenom smečka... Ale jak dlouho se jí to podaří utajit?

V zajetí temnoty - 6. kapitola - Strach

V zajetí temnoty -  6. kapitola - StrachZjištění, které Vicky ještě víc vystraší.

V zajatí temnoty - 5. kapitola Lukas

V zajatí temnoty - 5. kapitola LukasKapitola z Lukasovho pohľadu.

Předchozí   1 2 3 4 5   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Dreams see to

Online