Vampire stories - Povidky » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

The Black Rose: 7. kapitola

The Black Rose: 7. kapitola„Mám kvůli tobě problém, holka," podívala se na mne vážně. Naprázdno jsem polkla. „Ty nahoře - tím myslím nejvyšší - se dozvěděly o tom novém upírovi a darované krvi pijavici, takže," odmlčela se, „já mám za úkol najít toho upíra a zpacifikovat ho a ty musíš zabít toho druhého…"

The Black Rose: 6. kapitola

The Black Rose: 6. kapitola„Hodně mluvíš, na to, že jsi tak slaboučká. Jako muší váha," kroutil jsem nad tím hlavou. Svou přirozenou rychlostí jsem jí přirazil ke stěně, co byla za ní, až zrcadlo v naší blízkosti spadlo a rozsypalo se na tisíc malých kusů. „Myslím, že bych mohl ochutnat," mrkl jsem na ní potěšeně. Viděl jsem v jejich očích nepopsatelný strach, vlastně to byla první žena, která věděla, co jí udělám. Naklonil jsem se k jejímu krku a…

Půlnoc 9. kapitola

Půlnoc 9. kapitolaNic senestalo, nezatočil se s ní svět, neobjevila se v jeho náručí. Sklopila hlavu, posadila se, nohy složila pod sebe a zády se opřela o zeď.

The Black Rose: 5 kapitola

The Black Rose: 5 kapitolaSedl jsem si za bar a objednal si whisky. Obsloužila mne krásná barmanka s blond vlasy, už jsem myslel, že se ji zeptám, kdy dneska končí, ale do očí mi padl někdo jiný. Seděla sama u stolu a něco popíjela. Sundal jsem si své sluneční brýle a prohlížel si jí. Měla hnědé kudrnaté vlasy, červené rty a nádherný úsměv. Ano, dnes si to u mě vyhrála, krásko. Zrovna mi vedle ruky přistála sklenička, vzal jsem si ji, brýle zaháknul o černé tričko a mířil si to k ní. Neptal jsem se jí, jestli si můžu sednout, Dylen Sangue, je vždy vítaný. Usmál jsem se na ní. Ona - jak jinak mi úsměv opětovala, ale bylo na ní něco zvláštního…

The Black Rose: 4. kapitola

The Black Rose: 4. kapitolaSvalil mne na postel a líbal na krku, chtěl postupovat níž, ale… ale já nechtěla. Nechtěla jsem se s ním vyspat. Ano, krev si od něj vezmu, ale vyspat se s ním zatím nechci. Ani… prostě nejsem ještě připravena, bože, před jedním dnem mě znásilnili, a já si to už mám rozdat s dalším? Ne, děkuji pěkně. Ale uhrála jsem to. Přetočila jsem si ho pod sebe, tak aby nic nepoznal. Líbala jsem ho na krku.

The Black Rose: 3. kapitola

The Black Rose: 3. kapitolaJejího těla jsem se zbavil ještě tu noc, zakopal jsem ho v lese kousek od domu, přece nebudu mít na pozemku mrtvoly. To bylo pravidlo číslo jedna, nikdy nesmíte zakopávat mrtvoly na svém vlastním pozemku, je to nechutné…

The Black Rose: 2. kapitola

The Black Rose: 2. kapitolaDoufám, že se vám tato kapitola, bude líbit, komentáře potěší. :) Kate se pomstí a někoho potká, Viktorii. A dozví se něco nového o sobě.

The Black Rose: 1. kapitola

The Black Rose: 1. kapitolaJedno děvče je předurčeno stát se démonem, ale to až poté, co zemře. Její smrt bude náhlá... Když se probudí, stane se z ní démon, velice krásný démon, který vábí muže do svých sítí. Svede a zabije... Co se ale stane jednoho dne, když svedený muž vlastně bude druh démona, kterého nezná a daruje jí černou růži?

Půlnoc 8. kapitola

Půlnoc 8. kapitola„Eli,“ slyšela hlas viníka, jenž zničil jí tak milovaný obraz. Vyděšeně se podívala ke dveřím. Naštěstí dala klíč do zámku zevnitř, po špičkách přeběhla přes půdu ke dveřím. Otočila klíčem a zámek cvakl.

Půlnoc 7. kapitola

Půlnoc 7. kapitola„Nicolasi!“ zakřičela, ale marně objevila se na půdě, vyděšeně se rozhlížela a její poměnkově modré oči měli barvu rozbouřeného moře.

Předchozí   1 2 3 4 5   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Perex

Online