Vampire stories - Profil uživatele TerryS

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Registrační údaje

ID: #31

Uživatel: TerryS

Datum registrace: 21. 4. 2015

Moje články: 31

Informace o uživateli

Poslední návštěva (přihlášení): 18. 9. 2015, 13:31

Reálné jméno: Tess

Bydliště: Czech Republic

Věk: 18

Práva: Autor

O mně: Přispívám na OS, mám dva blogy (jeden na povídky které nejsou FF a druhý na všechny mé tvorby). Mám ráda seriál Upíří deníky a American Horror Story.

Kontakt

E-mail: terry.s (:P) post.cz

Poslední článkyVšechny články

Posledních 10 článků

The Black Rose: 19. kapitola

The Black Rose: 19. kapitolaDoběhla jsem do domu, ve kterém jsem strávila už pár nocí, ale ne mnoho. Vyskočila jsem oknem do svého pokoje. Byla jsem celá mokrá. Pohlédla jsem do zrcadla. Viděla jsem v něm sebe, akorát trochu promočenou. Vlasy se daly ždímat, ale vnitřně jsem byla šťastná, Uvnitř mě to tančilo, ikdyž by nemělo. Děsilo mne to.

The Crow - 8. část

The Crow - 8. částKonec této povídky nastal, snad se bude alespoň trochu líbit. :)

The Black Rose: 18. kapitola

The Black Rose: 18. kapitola„Proti tobě jsi mě poštvala ty. Věřila jsem ti, tak moc... Chtěla jsem od tebe pomoct, tam v lese, kdy mě on hledal. Křičela jsem na tebe v myšlenkách. Ty ses neuráčila odpovědět. Zjistila jsem to dneska, komunikovala jsi se mnou..." odfrkla si naštvaně. „Věřila jsem ti," zopakovala to znovu. Blondýna v mém sevření byla smutná.

The Crow - 7. část

The Crow - 7. část„Víš co? Ještě včera jsi mi hrozil tím, že mě zabiješ, a teď mi říkáš, že mě miluješ. Nevím, co je víc zvrácené... Toto, nebo fakt, že jsem se do tebe zamilovala já," přemýšlela jsem nahlas.

The Crow - 6. část

The Crow - 6. částDamon mi svou přirozenou rychlostí sundal tričko. Jeho polibky byly tak jemné, a kdekoliv mě políbil, mnou procházela elektřina. Lehce mě líbal na krční tepně, věděla jsem, co chce, ale nebyla jsem si jistá, jestli tu bolest překonám. Netušila jsem, jak moc to může bolet. Vedle nás stál stůj starožitný stůl, který už zřejmě něco pamatoval, ale jemu to bylo naprosto, jedno, věci, které na stole ležely, Damon jednoduše smetl na zem, a místo těch věcí jsem tam teď ležela já. Skláněl se nade mnou a obdarovával mne polibky.

The Black Rose: 17. kapitola

The Black Rose: 17. kapitolaVěděla jsem, že si můj přívěsek vzal zpátky, dobrá, vím to proto, že se rýsuje v zadní kapse jeho kalhot, co měl na sobě. Nemám tušení, proč si ho vzal zpátky, ale já mám potřebu ho mít. Chci ho. Chvíli jsem poslouchala, jestli Dylen opravdu spí, poté jsem mu trochu roztřesenou rukou zajela do kapsy.

The Black Rose: 16. kapitola

The Black Rose: 16. kapitola„Co? Chceš mě tím propíchnout? Ale no tak, Victorie, to bys mi neudělala," zasmál jsem se a ještě víc k sobě přimknul Kate. A líbl ji na čelo. Držela, neškubla sebou, zřejmě už ví, že to nemá cenu. Nad tím jsem se pousmál. Jak já si všechny ženy dokážu pěkně obtočit kolem svého prstu. Všechny, i ty, které jsou zatvrzelé, pravda, Kate z nich byla zatvrzelá nejvíc.

The Black Rose: 15. kapitola

The Black Rose: 15. kapitolaStál přede mnou, po tolika letech, přede mnou stál. A ne sám. Držel si jen tak Kate kolem pasu. Ta holka bude mít co vysvětlovat, i když se tváří, že by se nejraději zakopala lžičkou pod zem. Byla zničená, on jí zničil. Všimla jsem si, že na jednom zápěstí má otlaky zubů, zřejmě si od ní bral pořád krev. Ale to už by byla mrtvá. Ona si musela krev brát od něj. Ano, musí to tak být.

The Crow - 5. část

The Crow - 5. část„Mohl bych se tě zeptat na to samé, myslím ale, že odpověď na tvou otázku je vedle tebe, vlastně se za tebou krčí. To jsem ještě nikdy neviděl, aby se za Damonem krčila dívka. Většinou byly před tebou a ty jsi je zabíjel, pokud mě paměť neklame," přiznal s drzým úsměvem.

The Crow - 4. část

The Crow - 4. část„Jasně, už jdu psát mamce vzkaz se slovy: Milá maminko, jdu bydlet k jednomu klukovi, který mě ochrání před jeho bratrem - upírem, mimochodem sám je upír. XOXO Elena," nadiktovala jsem skeptický vzkaz.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Twilight_wall-d4njuob.png

Online