Vampire stories - Stmívání » Na pokračování

Ktoré sťažovanie sa vám páčilo?

Papírek (3) Davy (1) Spoilery (1) Budík (0) Tupci (2) Nákupy (5) Drobky (9)

Celkem hlasů: 21

Som netvor - 3. kapitola

Som netvor - 3. kapitolaVopred vás chcem upozorniť, ďalšie kapitoly budú pre Bellu skôr také samotárske, čiže si priamej reči veľmi neužijete. Hlavne to teraz bude zameranú na ňu, kým pridám ostatné postavy. Hlavne sa dozviete ako Bella vníma udalosti posledných dní. Komentár poteší a prajem príjemné čítanie. :)

Som netvor - 2. kapitola

Som netvor - 2. kapitola Tak... ďalšia kapitola. Pripomínam, že Bella v čase s Laurentom na lúke ešte nevedela o existencii vlkolakoch, s ktorými ju čaká nie príjemné stretnutie. Poteším sa každému komentáru. Prajem príjemné čítanie. :)

Som netvor - 1. kapitola

Som netvor - 1. kapitolaRozhodla som sa začať s novou poviedkou. Je o Belle, ktorá poprosí Laurenta (v Nove), aby ju premenil v upíra a on súhlasí. Bella chce byť upírkou, aby mohla nájsť Edwarda a byť s ním naveky, no nie vždy všetko ide tak, ako sme plánovali. Kapitola je o tom, ako sa Bella prebudí, o jej pocitoch... a o jej prvom zlyhaní. Prajem Vám príjemné čítanie. :)

Ochránkyně 10. Kapitola + Epilog

Ochránkyně 10. Kapitola + EpilogZamyšlený ve svých myšlenkách jsem následoval Esmé, která vedla celou naši skupinu. Najednou mě ozářila různá světla a obklopila mě hudba.

Ochránkyně 9. Kapitola

Ochránkyně 9. Kapitola„Ta transfúze úplně změnila její vůni." Zaslechla jsem říct Edwarda, když mě Jasper nakládal do auta. „Potřebovala hodně krve, připadalo mi to, jako..."

Ochránkyně 8. Kapitola

Ochránkyně 8. Kapitola„Mi přijde v pohodě." Ozval se blonďák." „To jen proto, že na tebe dělá oči." Zavrčel Zrzoun.

Ochránkyně 7. Kapitola

Ochránkyně 7. KapitolaZaskučela jsem, tak moc jsem potřebovala jíst, copak ty Cullenovi nepotřebujou krmení?! Nebo snad mají zásoby krve v lednici?

Tati, kde je maminka? 5. Kapitola

Tati, kde je maminka? 5. KapitolaCo se odehraje na louce?
Na chvíli se podíváme ke Cullenům, jak to tam bude vypadat? Co Edward, Allice a ostatní?

Tati, kde je maminka? 4. Kapitola

Tati, kde je maminka? 4. KapitolaShrnutí celé kapitoly: Cesta do Hotelu, krmení Renesmé, lov. :D Omluva za to, že je to tu takhle pozdě, ale neseděly mi tam nějaké detaily, navíc ani nebyl čas na psaní, tak jen hezké počtení. :)

Tati, kde je maminka? 3. Kapitola

Tati, kde je maminka? 3. KapitolaCo napsat, Bella odnáší Renesmé Edwardovi. :) Jenže Zevran zastaví u hotelu a objedná pokoj, Bella je vysílená a Renesmé taky - jak to vyřeší? Co Renesmé? :)

 1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

mm

Online