Vampire stories - Stmívání » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Ochránkyně 6. Kapitola

Ochránkyně 6. Kapitola„A taky jinou školu," řekla jsem, když jsem spatřila onu pýchou nadmutou hlavu. „Proč?" ptala se nechápavě Rose

Tati, kde je maminka? 2. Kapitola

Tati, kde je maminka? 2. KapitolaPokráčko, tentokrát tam moc básniček není, nějak nebyla inspirace. Co se bude dít, dá Bella Renesmé Edwardovi?

Tati, kde je maminka? 1. Kapitola

Tati, kde je maminka? 1. KapitolaIsabella je člověk, seznámí se s Edwardem, dohromady spolu budou tvořit pár. Edward podlehne jejímu kouzlu a Bella s ním otěhotní. Edward to zjistí a bude chtít, aby Bella "potratila", jenže Bella se svého dítěte nevzdá a odejde od Cullenů. Pár měsíců na to porodí, ale nebude mít peníze, a tak bude žít na ulici, potká tam starodávného upíra Zevrana, který ji přemění. Bella bude velice nadaná upírka... Je to bbost, kterou jsem napsala před x lety a rozhodla se ji dopsat. :)

Ochránkyně 5. Kapitola

Ochránkyně 5. Kapitola„Stejně si to s ním vyřídím!" zabručela jsem. „Já to slyšela," ozvala se Alice.

Ochránkyně 4. Kapitola

Ochránkyně 4. KapitolaNervózně jsem se usmála, něco mě k němu poutalo, nějaké neviditelné pouto mě nutilo ho chránit.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Rozsudek

Miluji tě, ale musím tě zničit! - RozsudekA je to tady! Jako pozdní Vánoční dáreček dodávám již patnáctou kapitolu! A opět s bonusem v podobě pohledu Alice. Bella nyní však začíná působit... jinak. A co její vztah s Edwardem? Miluje jej stále, nebo již je opravdu schopna jej zničit? A vylučují se tyto dvě možnosti vůbec?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Neporazitelní

Miluji tě, ale musím tě zničit! - NeporazitelníJiž čtrnáctá kapitola... Bella s Thomasem se můžou vrátit do Forks. Ovšem dříve, než se to zdaří, musí Bella objevit ještě jednu svou speciální schopnost, která jí dá alespoň na chvíli pocítit nepřemožitelnost. A samozřejmě, sourozenecké hádky jsou u těchto dvou už snad na denním pořádku.

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Dovolená

Miluji tě, ale musím tě zničit! - DovolenáCo přinese třináctá kapitola? Začínáme ránem po osudném večeru, vzpomínkou na pozdější odpoledne a časový skok o 48 hodin dopředu. Bella se hodlá sžít lépe se svou loveckou stránkou a potlačit, ne-li úplně zničit tu lidskou. A pomůže jí k tomu naprosto cizinka, od které byste to jen stěží čekali, zvláště proto, že je němou tváří...

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Louka

Miluji tě, ale musím tě zničit! - LoukaKapitola dvanáctá... a osudný výlet Edwarda a Belly do lesa. Měl by to být jednoduchý úkol... však víme, jak "těžké" je pro Bellu roztrhat nějakého toho upíra... nebo to bude tentokráte jiné? A jakou změnu nám prodělala má milá Alice? Co takhle střípek z jejího pohledu na situaci?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Lest

Miluji tě, ale musím tě zničit! - LestKapitola jedenáctá... A nyní již i Thomas ví, že se nenastěhovali do zrovna poklidného městečka. A Bella musí tedy taktéž s pravdou ven, aby společně mohli vymyslet plán, jak se těch upírů zbavit - dva proti celému klanu totiž nezní zrovna jako ideál. I tak by to však nemělo být nic příliš obtížného, byť... věci mají tendence se komplikovat...

Předchozí   1 2 3 4 5 6   Další
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

geek

Online