Vampire stories - Stmívání » Na pokračování

Přispíváš zde?

Ano (13) Ne (0) Ne, ale uvažuju o tom (1) Ne, jenom čtu (2) Chystám se (0) Neuvažuju o tom (22)

Celkem hlasů: 38

Pravá láska má navrch - 3. kapitola

Pravá láska má navrch - 3. kapitolaCopak se dělo u Cullenových?

Miluji tě, ale musím tě zničit! - Narozeniny

Miluji tě, ale musím tě zničit! - NarozeninyLovec a kořist… co když se však osudy obrátí? Ne… žádná Bella upírka, žádný Edward člověk… to jen upíři se stávají lovnou zvěří. A ti, kdož je loví, jsou mocní, téměř neporazitelní, ovšem přesto stále lidští, považující se za ochránce lidí a majíce zkreslené představy o těchto dokonalých tvorech. Lovci, mocné rody těch, kteří mají jediný cíl - vyhubit upírskou rasu.

Pravá láska má navrch - 2. kapitola

Pravá láska má navrch - 2. kapitolaPokračování příběhu :) copak se asi děje?

Pravá láska má navrch - 1. kapitola

Pravá láska má navrch - 1. kapitolaKdysi dávno když Jasper narukoval do armády tak nebyl sám. Spolu sebou vzal svou nejlepší kamarádku Bellu. Bohužel jim, ale osud nepřál a rozhodl se je rozdělit. Jednoho dne se jejich cesty znovu zkříží, ale Bella je vdaná za Edwarda a Jasper za Alici. Jak to dopadne?

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 1. kapitola

Chůva na hlídání?! Ani omylem! Cullenovi!!! 1. kapitolaTahle povídka byla na stmivani.eu, ale nebyla tam dokončená. Rozhodla jsem se, že ji tady vydám celou. Jedná se o mojí starou tvorbu, kterou jsem psala rovněž ve svých 15 tak chybičky omluvte. A ano. Je v ní moje postava. Příběh začíná ve chvíli, kdy Petra má zůstat na celé letní prázdniny sama a musí odjet do Ameriky k matčině kamarádce, která na ni bude dohlížet celé dva měsíce. :D Petra si balí věci. Petře se zdá velice zvláštní sen. Náročná cesta letadlem. Přílet do Seattlu. Seznámení s matčinou kamarádkou a jejím adoptovaným synem. Petru něco zaskočí. Skutečně jsou to osoby, o kterých si myslí, že ví o nich víc, než se na první pohled zdá? Příjemné počtení přeje PetraCullen. :)

Předchozí   1 2 3 4 5 6
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Perex

Online